کد خبر : 14707

زندیان مطرح کرد؛

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از عدم توزیع به موقع بودجه پروژه‌های عمرانی در مناطق سردسیر گفت: قطعا بازنگری در زمان تخصیص بودجه پروژه های عمرانی در مناطق سردسیر باید انجام شود و حداقل همان بودجه اندک در ماه‌های اول سال تخصیص پیدا کند.

علیرضا زندیان  عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، ضمن انتقاد از عدم توزیع به موقع بودجه پروژه‌های عمرانی در مناطق سردسیر گفت: طی سال‌های گذشته با توجه به تاکیدات مکرر اما دستگاه‌های اجرایی بودجه پروژه‌های عمرانی را در زمان مناسب تخصیص ندادند و عملا بسیاری از پروژه ها با شروع فصل سرما متوقف و دچار استهلاک می‌شوند.

نماینده مردم بیجار در مجلس تصریح کرد: فصل سرما و نزولات جوی در استان‌های غرب کشور، شمال غرب و شمالی کشور بسیار زودتر از مناطق دیگر آغاز می‌شود و معمولا تخصیص بودجه‌ها نیز به نیمه دوم سال موکول می‌شود. در این راستا کارهای عمرانی تعطیل شده و با فاصله زمانی طولانی تکمیل می‌شوند و دیگر این پروژه‌ها از کیفیت لازم برخوردار نیستند.

وی ادامه داد: قطعا بازنگری در زمان تخصیص بودجه پروژه های عمرانی در مناطق سردسیر باید انجام شود و حداقل همان بودجه اندک در ماه‌های اول سال تخصیص پیدا کند.

زندیان تاکید کرد: توصیه من به رئیس سازمان برنامه و بودجه و متولیان مربوطه این است که با تخصیص به موقع بودجه پروژه‌های عمرانی بویژه در مناطق سردسیر تلاش کنند تا پروژه‌ای مطابق با استانداردهای لازم و با کیفیت در اختیار مردم قرار دهند./

 


 
 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی