کد خبر : 14691

زندیان مطرح کرد؛

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از عدم توزیع به موقع بودجه پروژه‌های عمرانی در مناطق سردسیر گفت: قطعا بازنگری در زمان تخصیص بودجه پروژه های عمرانی در مناطق سردسیر باید انجام شود و حداقل همان بودجه اندک در ماه‌های اول سال تخصیص پیدا کند.

 

 

علیرضا زندیان عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس ، ضمن انتقاد از عدم توزیع به موقع بودجه پروژه‌های عمرانی در مناطق سردسیر گفت: طی سال‌های گذشته با توجه به تاکیدات مکرر اما دستگاه‌های اجرایی بودجه پروژه‌های عمرانی را در زمان مناسب تخصیص ندادند و عملا بسیاری از پروژه ها با شروع فصل سرما متوقف و دچار استهلاک می‌شوند.

نماینده مردم بیجار در مجلس تصریح کرد: فصل سرما و نزولات جوی در استان‌های غرب کشور، شمال غرب و شمالی کشور بسیار زودتر از مناطق دیگر آغاز می‌شود و معمولا تخصیص بودجه‌ها نیز به نیمه دوم سال موکول می‌شود. در این راستا کارهای عمرانی تعطیل شده و با فاصله زمانی طولانی تکمیل می‌شوند و دیگر این پروژه‌ها از کیفیت لازم برخوردار نیستند.

وی ادامه داد: قطعا بازنگری در زمان تخصیص بودجه پروژه های عمرانی در مناطق سردسیر باید انجام شود و حداقل همان بودجه اندک در ماه‌های اول سال تخصیص پیدا کند.

زندیان تاکید کرد: توصیه من به رئیس سازمان برنامه و بودجه و متولیان مربوطه این است که با تخصیص به موقع بودجه پروژه‌های عمرانی بویژه در مناطق سردسیر تلاش کنند تا پروژه‌ای مطابق با استانداردهای لازم و با کیفیت در اختیار مردم قرار دهند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی