کد خبر : 14477

پس از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح شد؛

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه تمامی ظرفیت وزارت ارتباطات برای آموزش مجازی در اسرع وقت پای کار می‌آید، گفت: ۵ هزار روستا بیش از ۲۰ خانوار تاکنون به اینترنت دسترسی ندارند که وعده داده شد تا پایان سال ۱۴۰۱ همه این روستا بتوانند از اینترنت برخوردار شوند.

عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن در جمع خبرنگاران، گفت: در نشست امروز کمیسیون، برنامه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای استفاده حداکثری از ظرفیت فناوری اطلاعات برای حل مشکلات مردم ارائه شد.

وی با بیان اینکه اعضای کمیسیون صنایع و معادن در نشست امروز نقطه نظرات و دغدغه‌های خود را مطرح کردند، افزود: دسترسی تمامی کشور به شبکه ارتباطی اینترنت به ویژه ایجاد شرایط لازم برای آموزش مجازی از دیگر مطالبات نمایندگان بود.

5 هزار روستا بیش از 20 خانوار تا پایان سال 1401 دارای اینترنت می‌شوند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: در این جلسه قول دادم که در اسرع وقت، تمامی ظرفیت وزارت ارتباطات برای آموزش مجازی پای کار می‌آید تا از یک سو دسترسی مردم فراهم شود و از سوی دیگر پشتیبانی لازم از نرم افزار شاد انجام گیرد تا نگرانی معلمان و دانش‌آموزان برطرف شود.

عضو کابینه دولت سیزدهم ادامه داد: 5 هزار روستا بیش از 20 خانوار تاکنون به اینترنت دسترسی ندارند که وعده داده شد تا پایان سال 1401 همه این روستا بتوانند از اینترنت برخوردار شوند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی