کد خبر : 14166

عسکری با اشاره به تصویب ماده ۵ طرح تقویت امنیت غذایی:

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: با تصویب ماده ۵ طرح تقویت امنیت غذایی مقرر شده است طی دوره ۴ ساله ۵۰ درصد نیاز به نهاده‌های دامی و محصولات کشاورزی مورد نیاز کشور در داخل تولید شود.

محمدجواد عسکری نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ، در خصوص تصویب ماده ۵ طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی در صحن علنی مجلس، گفت: در طرح مذکور به دنبال این هستیم که دستگاه‌های متولی به ویژه وزارت جهاد کشاورزی در راستای تولید محصول بروکراسی‌های اداری و مشکلات پیش‌روی تولیدکنندگان را برطرف کنند.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ماده ۵ طرح تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی به تولید محصولات کشاورزی خصوصا نهاده‌های دامی اختصاص داده شده زیرا امروز یکی از مشکلات کشور امنیت غذایی و تولید گوشت سفید و قرمز است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: با تصویب ماده ۵ طرح تقویت امنیت غذایی مقرر شده است طی دوره ۴ ساله ۵۰ درصد نیاز به نهاده‌های دامی و محصولات کشاورزی مورد نیاز کشور در داخل تولید شود که امیدواریم به نقطه مطلوب دست پیدا کنیم.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منتبع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: با تصویب نهایی طرح تقویت امنیت غذایی امیدواریم با سرعت اجرایی شود تا تمامی قابلیت‌ها در این حوزه به کار گیری شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی