کد خبر : 13598

ایری در تشریح نشست مشترک کمیسیون عمران مجلس با وزیر پیشنهادی نفت؛

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور جواد اوجی وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت نفت در کمیسیون متبوع خود، خبر داد.

 
عبدالجلال ایری ، در تشریح جلسه روز دوشنبه ( 25 مرداد ماه) کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور جواد اوجی وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت نفت در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: در ابتدای جلسه آقای جواد اوجی گزارشی از سوابق گذشته خود و برنامه‌های آتی برای مدیریت مجموعه وزارت نفت ارائه کرد. وی از بدنه وزارت نفت بوده و به مسائل و موضوعات مختلف این وزارت خانه آشنایی کامل دارد.

وی اضافه کرد: وزیر پیشنهادی وزارت نفت برنامه‌های خود را در رابطه با جلوگیری از خام فروشی، صادرات معیانات گازی و جذب سرمایه گذاری در حوزه نفت و گاز و همچنین، تمرکز بر میادین مشترک نفت و گاز، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در زمینه اکتشاف نفت و صادرات  ارائه کرد و در رابطه با مسائل مختلف و مرتبط با این مجموعه عظیم با اعضای کمیسیون عمران به بحث و گفت و گو پرداخت. 

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: آقای اوجی پس از ارائه گزارش از برنامه‌های خود، پیشنهادات و دغدغه‌های نمایندگان را استماع و به سوالات نمایندگان پاسخ داد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی