کد خبر : 13597

آزادی‌خواه در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، گفت: وزیر پیشنهادی نفت برای جلوگیری از صادرات نیمه خام خوراک پتروشیمی‌ها برنامه‌ای را تدوین و ارائه کرده است، در حال حاضر تنها ۳۰ درصد از خوراک پتروشیمی‌ها جذب واحدهای تولیدی داخلی می‌شود.

احد آزادی خواه  سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ، در تشریح نشست صبح امروز ( دوشنبه 25 مردادماه) کمیسیون کشاورزی، گفت: وزیر پیشنهادی نفت رزومه بسیار خوبی دارد و در سمت معاونت وزیر در دولت دهم مسئولیت داشته و در جایگاه مدیرعاملی شرکت ملی گاز فعالیت کرده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسئولیت‌های اوجی در وزارت نفت، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) مرتبط با صنعت نفت و گاز بوده و تحصیلات وی نیز با حوزه وزارت نفت ارتباط دارد، عنوان کرد: در ادامه نشست با وزیر پیشنهادی نفت دولت سیزدهم نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی مجلس موضوعاتی را از جمله تامین سوخت ماشین آلات کشاورزی، برق دار کردن چاه‌های کشاورزی، گاز کشی برای گلخانه‌ها را مطرح کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نشست با آقای اوجی موضوعاتی در زمینه صادرات محصولات نفتی، میعانات گازی، توسعه واحدهای پایین دستی نفت و گاز و تولید محصولات پتروشیمی مطرح شد، تصریح کرد: وزیر پیشنهادی نفت دولت آینده برنامه خود را برای صادرات گاز، جذب سرمایه‌گذار در حوزه نفت و گاز  ارائه کرد.

آزادی‌خواه با تاکید بر اینکه وزیر پیشنهادی نفت برای جلوگیری از صادرات نیمه خام خوراک پتروشیمی‌ها برنامه‌ای را تدوین و ارائه کرده است، گفت: در حال حاضر تنها 30 درصد از خوراک پتروشیمی‌ها جذب واحدهای تولیدی داخلی می‌شود و 70 درصد آن به صورت خام صادر می‌گردد./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی