کد خبر : 13594

جهانگیرزاده:

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: چندین تیم در وزارتخانه جهاد کشاورزی وجود دارند که وزیر به تنهایی نمی‎‌تواند با آن مقابله کند. ساداتی نژاد برای مقابه با این تیم‌ها مصمم است و با برنامه ریزی باید این تیم‌های مافیایی را از دور خارج کند.

 
عباس جهانگیرزاده عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی  در خصوص برنامه‌های وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی دولت سیزدهم، گفت: آقای ساداتی‌نژاد که در ابتدای این دوره از مجلس شورای اسلامی ریاست کمیسیون کشاورزی را برعهده گرفت فردی است که تحصیلات مرتبط با حوزه کشاورزی دارد و بر اساس برنامه‌ریزی عمل می‌کند.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمیسیون کشاورزی مجلس در این دوره اقدامات و طرح‌های بسیار اثر گذاری را تدوین کرده اما به دلیل ضعف دستگاه‌های دولتی برخی از آنها اجرایی نشده‌ است، ادامه داد: بسیاری از نمایندگان از انتخاب و پیشنهاد آقای ساداتی نژاد برای وزارت جهاد کشاورزی ابراز رضایت می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه ساداتی نژاد طی دوره ریاست کمیسیون کشاورزی مجلس ظرفیت‌های موجود در کشور را از نزدیک بازدید و بررسی کرده است و از آنها شناخت کافی دارد، عنوان کرد: وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی برنامه‌ریزی مناسبی را برای تولید و توزیع محصولات کشاورزی و دامی طراحی کرده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی دولت سیزدهم برنامه مفصل و منظمی را برای واردات و تامین نهاده‌های کشاورزی و دامی ارائه کرده است، افزود: خوشحال هستیم که پس از گذشت حدود 30 سال به وزارت جهاد کشاورزی و انتخاب وزیر برای این وزارتخانه توجه شده است زیرا این وزارتخانه در دوره‌های گذشته فراموش شده بود و کسی به آن توجه نمی‌کرد. همه قبول کرده‌اند که کشاورزی می‌تواند محور اقتصاد کشور باشد.

جهانگیرزاده با بیان اینکه اگر به حوزه کشاورزی از نظر انتخاب وزیر مناسب اهمیت داده نمی‌شد روحیه کشاورزان برای فعالیت در این حوزه کاهش پیدا می‌کرد، گفت: متاسفانه آمارها و ارقام ارائه شده توسط وزارت جهاد کشاورزی در زمینه میزان تولید محصولات کشاورزی اغراق آمیز بوده است و این موضوع خیانت به جامعه و کشور محسوب می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه اطرافیان آقای خاوازی با وی همکاری مناسب را نداشتند و بارها این انتقاد را مطرح کریدیم اما نتوانستند برای مقابله با آن راه چاره‌ای پیدا کنند، ادامه داد: چندین تیم در وزارتخانه جهاد کشاورزی وجود دارند که وزیر به تنهایی نمی‎‌تواند با آن مقابله کند. ساداتی نژاد برای مقابه با این تیم‌ها مصمم است و با برنامه ریزی باید این تیم‌های مافیایی را از دور خارج کند و نمایندگان در این زمینه آمادگی همکاری دارند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:  با انتخاب آقای ساداتی نژاد برای حضور در سمت وزیر جهاد کشاورزی شاهد تحول در حوزه عشایری و روستایی می‌شویم زیرا شناخت کافی از تمامی این حوزه‌ها دارد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی