کد خبر : 13577

حسینی‌کیا نشست کمیسیون صنایع را تشریح کرد

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به بررسی برنامه‌های وزرای پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اطلاعات در کمیسیون متبوعش، گفت: عبدالملکی وعده ایجاد یک میلیون شغل را داد.

سیدجواد حسینی کیا در تشریح نشست عصر امروز (‌یکشنبه 24 مرداد ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: بحث و بررسی برنامه‌های پیشنهادی حجت‌الله عبدالملکی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستورکار نشست عصر امروز کمیسیون بود.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی وعده ایجاد یک میلیون شغل را داد، همچنین برقراری شفافیت و شایسته سالاری در شستا از دیگر برنامه‌های عبدالملکی بود.

وی اضافه کرد: ساماندهی کارگران ساختمانی از طریق سازوکاری منطقی، توجه به سازمان‌های حمایتی و مهارت آموزی، گسترش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و... از دیگر محورهای برنامه وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به دغدغه‌ها و سوالات اعضای کمیسیون صنایع و معادن از آقای عبدالملکی در نشست امروز، ادامه داد: شفافیت، ساماندهی برخی شرکت‌ها که به حیات خلوت دولت تبدیل شده، توجه ویژه به مددجویان، محرومیت‌زدایی و... نیز دغدغه‌های نمایندگان در این جلسه بود.

تاکید وزیر پیشنهادی اطلاعات بر ارتقا جایگاه وزارت اطلاعات

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه به تشریح جزئیات جلسه مشترک وزیر اطلاعات با اعضای کمیسیون صنایع و معادن پرداخت و گفت: وزیر پیشنهادی اطلاعات بر ارتقا جایگاه وزارت اطلاعات و رفع خلاهای قانونی تاکید کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی