کد خبر : 13559

هفته جاری صورت می‌گیرد؛

نمایندگان کمیسیون انرژی هفته جاری برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی همچون وزیر بهداشت، امورخارجه، فرهنگ، میراث فرهنگی، اطلاعات و... را بررسی خواهند کرد.

دستور کار کمیسیون  انرژی مجلس از امروز(یکشنبه 24 مردادماه لغایت سه شنبه 26 مردادماه) به شرح ذیل اعلام شد.  

بنابراین گزارش نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس روز یکشنبه از ساعت  10 الی 11 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی اطلاعات، از ساعت 11 الی 12 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از ساعت 14 الی 15 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی امور خارجه، از ساعت 16 الی 17 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی و از ساعت 17 الی 18 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را در دستور کار دارند.

همچنین روز دوشنبه از ساعت 8 الی 9 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، از ساعت 9 الی 10 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری، از ساعت 10 الی 11 بررسی برنامه ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، از ساعت 11 الی 12 بررسی برنامه ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری، از ساعت 14 الی 15 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی کشور، ساعت 15 الی 16 بررسی برنامه ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای، از ساعت 16 الی 17 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات و از ساعت 17 الی 18 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی را در دستور کار دارند.  

نمایندگان روز سه شنبه نیز از ساعت 8 الی 9 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری، از ساعت 9 الی 10 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان

ساعت 10 الی 11 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی و از ساعت 11 الی 12 بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در دستور کار دارند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی