کد خبر : 13533

مفتح تشریح کرد؛

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از برنامه های وزیر پیشنهادی وزراتخانه اقتصاد و امور دارایی در نشست نوبت عصر امروز این کمیسیون خبر داد.

مفتح تشریح کرد؛محمدمهدی مفتح  سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی   ، با اشاره به حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی در نشست امروز این کمیسیون گفت: خاندوزی در ابتدا، برنامه‌های خود را در زمینه اصلاح نظام مالیاتی و گمرک کشور تشریح و اعلام کرد، سیستم مالیاتی و گمرک ایران نیازمند اصلاحات جدی است و در این خصوص مصوباتی را هم در مجلس داشته ایم که در دولت این روند را ادامه خواهم داد.

وی ادامه داد: اصلاحات حوزه نظام تامین مالی پروژه ها، راهکارهای مقابله با افزایش نقدینگی در کشور، مدیریت بازار سرمایه و بیمه از محورهای دیگر برنامه‌های وزیر پیشنهادی اقتصاد بود که در این خصوص تاکید کرد، قرار است این موارد را به صورت جدی اصلاح و به عنوان دستورالعمل برای دولت تبدیل کند. 

مفتح اظهار کرد: همچنین خاندوزی مطالب و ایده‌های خود را در خصوص اصلاحات محیط کسب و کار با توجه به نیاز کشور، شفاف سازی و ارتقا مدیریت بهره وری در مدیریت دارایی ها و شرکت های دولتی برای اعضای کمیسیون تشریح و اعلام کرد، این موارد اهم برنامه‌های مورد نیاز وزارت اقتصاد و امور دارایی در دولت سیزدهم خواهد بود.

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی