کد خبر : 13360

حسین زاده:

نماینده مردم لارستان در مجلس،گفت:با توسعه فاز دوم کارخانه سیمان اشتغال برای جوانان این مرز و بوم ایجاد گردد.

حسین حسین‌زاده، نماینده مردم  لارستان، خنج، گراش و اوز  در  مجلس به اتفاق مهندس حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، از کارخانه سیمان لارستان بازدید کردند و در دیدار مستقیم با کارکنان این شرکت، مسائل و مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفت.

 نماینده مردم  لارستان، خنج، گراش و اوز درمجلس شورای اسلامی بخشی از سخنان خود، عدم وجود فیلتراسیون در کارخانه سیمان را از آسیب‌های جدی دانست و تصریح کرد: عدم وجود فیلتراسیون سبب ایجاد مشکلات جدی برای مردم منطقه خصوصاً مردم کورده شده است. مردمی که پایه اولیه ایجاد این کارخانه را شکل داده‌اند درحال حاضر بیشترین آسیب را مشاهده می کنید.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس همچنین ضمن قدردانی از فعالیت‌های ثمر بخش این کارخانه، توسعه فاز دوم را از اهم موضوعات دانست و ابراز امیدواری داشت که با توسعه فاز دوم، اشتغال برای جوانان این مرز و بوم ایجاد گردد و مایه خیر و برکت برای منطقه باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شرکت سیمان لارستان (سهامی عام) در سال ۱۳۶۹ تاسیس شده است و هم اکنون دارای یک خط تولید سیمان سفید به ظرفیت ۵۰۰ تن در روز در حال بهره‌برداری و یک پروژه طرح توسعه به ظرفیت ۳۳۰۰ تن در روز سیمان خاکستری در دست احداث می باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی