کد خبر : 12807

زره‌تن لهونی مطرح کرد؛

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: به عنوان نماینده مردم با هر طرحی که منجر به بهبود شرایط فرهنگیان دلسوز کشور شود، موافق هستم.


 

آرش زره تن لهونی ، ضمن اشاره به اینکه روند جدی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان با تاکید نمایندگان و تذکرات نمایندگان اجرایی شده است، گفت: براساس قانون باید همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا ۹۰ درصد میانگین حقوق شاغلان همتراز باشد.

وی با بیان اینکه طبق قانون برنامه ششم توسعه باید همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی می‌شد، افزود: این قانون طی پنج سال گذشته به طور کامل اجرایی نشد اما در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ اعتبارات لازم برای اجرای آن پیش بینی و مصوب شد.برای تداوم قانون همسان سازی نیز منابع مورد نیاز در بند (و) تبصره ۲ بودجه کشور لحاظ شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین در ادامه در خصوص اجرای نظام رتبه بندی معلمان در کشور به صورت اصولی اظهار کرد: به عنوان نماینده مردم با هر طرحی که منجر به بهبود شرایط فرهنگیان زحمتکش و دلسوز کشور شود، موافق هستم.

وی ضمن تکذیب اسامی منتشر شده در خصوص مخالف نمایندگان با رتبه بندی معلمان گفت: طرح نظام رتبه بندی معلمان با حدود ۲۳۰ رای موافق در مجلس تصویب شده است و اکنون نیز کمیسیون برنامه و بودجه موضوع پیگیری می شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی