کد خبر : 12720

طی هفته جاری در کمیسیون کشاورزی؛

اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در نشست هفته جاری خود با حضور مسئولین اجرایی مربوطه آخرین وضعیت تولید مرغ و تخم‌مرغ و تعیین قیمت شیر خام را بررسی می‌کنند.

 
کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در هفته جاری طی روزهای ( یکشنبه 27 و دوشنبه 28 تیرماه) نشست‌هایی را با حضور مسئولین دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌کند.

بر اساس این گزارش اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در نشست روز ( یکشنبه 27 تیرماه) خود آخرین وضعیت‌های قیمت خرید شیر خام از دامداری‌ها، تولید مرغ و نوسانات قیمت مرغ و خروج نهاده های دپو شده از انبارهای بنادر و گمرکات را با حضور مسئولین اجرایی ذی‎‌ربط برسی می‌کنند. همچنین در این نشست  گزارش کمیته اعزامی از سوی کمیسیون به بندر امام خمینی(ره) در خصوص نهاده‌های دامی ارائه می‌شود.

لازم به ذکر است کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در ادامه نشست‌های روز ( یکشنبه 27 تیرماه) در خصوص اصول حاکم بر حکمرانی آب جلسه‌ای را با دعوت از مسئولین اجرایی ذی‌ربط برگزار می‌کند.

گفتنی است اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به منظور رسیدگی و نظارت بر روند برگشت اختیارات وزارت جهاد کشاورزی باتوجه به اتمام زمان لغو قانون تمرکز وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی در تاریخ 1400/4/22، از وزیر جهاد کشاورزی و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی ذیربط برای حضور در نشست روز ( دوشنبه 28 تیرماه) دعوت کرده‌اند.

همچنین در ادامه نشست روز( دوشنبه 28 تیرماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس بررسی می‌شود./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی