کد خبر : 12395

حسینی‌کیا مطرح کرد

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت باید تا روز پایانی حضور در وزارتخانه موضوع ساماندهی بازار و کنترل قیمت‌ها را با جدیت پیگیری کند، گفت:سازمان حمایت از مصرف کننده نیز بایستی تکانی به خود داده و اقدام موثری انجام دهد.

سیدجواد حسینی کیا  با انتقاد از افزایش افسارگسیخته قیمت مواد غذایی، گفت: به نظر می‌رسد دولت در روزهای پایانی عمر خود همه‌ی امور را رها کرده تا دولت بعدی در روزهای آغازین با چالش جدی روبه رو شود که اگر اینگونه باشد این اقدام نوعی خیانت بزرگی در حق مردم است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت دوازدهم باید تا آخرین روز مسئولیت، وظایف خود را به درستی انجام دهد، افزود: در حال حاضر هیچ نظارتی بر بازار و قیمت کالاهای اساسی وجود ندارد و بهای کالاها هر روزه افزایش چند برابری دارد.

وی با اشاره به ضرورت نظارت بر تولید، عرضه و قیمت کالاهای اساسی در بازار، اضافه کرد: دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید به موضوع افزایش بی‌رویه قیمت مواد غذایی ورود کنند زیرا در ماه‌های اخیر نه تنها نرخ ارز رشد چندانی نداشته بلکه قیمت حامل‌های انرژی نیز تغییر چندانی نداشته است بنابراین گرانی چندباره  محلی از اعراب ندارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت باید تا روز پایانی حضور در وزارتخانه موضوع ساماندهی بازار و کنترل قیمت‌ها را با جدیت پیگیری کند، تصریح کرد: سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده باید تکانی به خود داده و و اقدام موثری انجام دهد و بر قیمت‌ها نظارت کرده و با متخلفان برخورد کند، متاسفانه این سازمان از شتاب لازم برخوردار نیست./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی