کد خبر : 12267

مبلغی در تشریح دیدار با مدیرعامل بانک کشاورزی تاکید کرد:

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس با بیان اینکه بخشودگی حداکثری جرایم اعتبارات بانک کشاورزی در دستورکار است،گفت: تخصیص اعتبار حداکثری به عشایر منطقه و پرداخت تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی الزامی است.

محمدرضا مبلغی  در تشریح دیدار با مدیرعامل بانک کشاورزی کشور،گفت: مطالبات و مشکلات کشاورزان و دامپروران ضمن دیدار با خدا رحمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک کشاورزی کشور، مطالبات و مشکلات کشاورزان و دامپروران منطقه را پیگیری کرد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان  در  مجلس شورای  اسلامی تصریح کرد: در راستای مرتفع نمودن مشکلات کشاورزان و دامپروران منطقه در حوزه بانک کشاورزی و با توجه به ضعیف بودن توان این عزیزان نسبت به بازپرداخت وام های خود؛ بخشودگی حداکثری جرایم اعتبارات بانک کشاورزی، تخصیص اعتبار حداکثری به عشایر منطقه و پرداخت تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی را از مدیرعامل بانک کشاورزی کشور مطالبه کردند.

 وی ادامه داد: در همین راستا خدارحمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک کشاورزی کشور ضمن اجابت مطالبات نماینده مردم  کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی، طی نامه‌های جداگانه دستورات ذیل را صادر کردند.

مبلغی یادآورشد: انجام مساعدت ممکن و حداکثر بخشودگی وجه التزام ( معادل ۶٪) نسبت به تسهیلات اخذ شده توسط کشاورزان و دامداران منطقه از بانک کشاورزی، پرداخت تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی با نوع اعتبار (صنایع تبدیلی و تکمیلی، آب و کشاورزی، گردشگری و....) به متقاضیان ، تخصیص اعتبارات بیشتر جهت پرداخت تسهیلات به کشاورزان و دامداران کوهدشت و رومشکان از موضوعاتی که در جلسه مذکور بررسی شد

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی