کد خبر : 12170

نمایندگان مردم در خانه ملت در توئیت های جداگانه ای هفتم تیر و یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش را گرامی داشتند.

 

 نمایندگان مردم در خانه ملت در توئیت های جداگانه ای هفتم تیر و یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یارانش را گرامی داشتند.

 

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

شهید بهشتی: شهادت در راه آرمان الهی، معشوق ماست . آیا شنیده ای عاشقی را از معشوق بترسانند ؟ خوشابحالش که عاشقانه به دیدار معشوق رفت. هفتم تیرماه سالگرد شهادتش گرامی باد.

 

سیداحسان خاندوزی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی نوشت:

گرامیداشت "عملی" روز ۷ تیر این شد: کمیسیون ویژه مجلس در مقابل همه فشارها ایستاد و ظرفیت‌گذاری عددی در وکالت و سردفتری و کارشناس رسمی را حذف کرد. صلاحیت‌سنجی در آزمون همچنان وجود خواهد داشت. کاهش انحصار...

 

مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی نوشت:
‌از دیدار امام برمی‌گشت. رفته بود توی فکر
امام خواب دیده بود عبایش سوخته، به ‎#بهشتی گفته بود مواظب خودتان باشید!
می‌گفت از امام پرسیدم چرا؟ جواب داده بود:

«آقای بهشتی! شما عبای من هستید.»

 

محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی نوشت: 

شهید بهشتی (ره) : در این انقلاب آنقدر کار هست که میتوان انجام داد، بی آنکه هیچ پست، سمت، حکم و ابلاغی در کار باشد این تفسیر همان جمله معروف است که «ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت»

 

علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس و سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در  توئیتی نوشت:

‌شهید بهشتی در مقدمه ‎ده فرمان تشکیلاتی خود بر اینکه ما برای انجام کارهای بزرگ، بی‌شک باید متشکل باشیم، تاکید می‌کند و معتقد است رابطه‌های ایمانی، اعتقادی، علمی و دینی سازمان‌نیافته نمی‌تواند برای رسیدن به همه اهداف و تحقق بخشیدن به آرمان‌های ‎ انقلاب اسلامی کافی باشد.

 

حسن شجاعی علی آبادی نماینده مردم ابهر،خرمدره و سلطانیه و نائب رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:
‌‎شهیدبهشتی
هیچگاه نسبت به آینده انقلاب و اسلام و امت اسلامی نمی‌توان بدون نگرانی بود. نگران از چی؟! از دشمن های خارجی؟ نه! آن که سر جایش است. نگران از آنچه یوسف گفت. یعنی  نفس اماره. اگر دست حمایت و عنایت خدا نباشد یوسف هم می‌لغزد.

 

سیدمصطفی آقامیرسلیم نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات،اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، در  توئیتی نوشت:

‌سرعت پیشرفت در نظام مردم سالاری بدون احزاب فراگیر، کند و تهدید خودکامگی مسئولان و شیوع فساد، شدید خواهد بود. شاد باد روح ‎#شهید_بهشتی و ۷۲تن از یاران شهیدش در حزب.

 

مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس و عضو کمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

‌هفتم تیر سالروز شهادت شهید بهشتی و یاران ایشان از جمله شهیدان ‎رحیمی و ‎صادقی از لرستان است.
ضمن تشکر از زحمات روسای گذشته و تبریک هفته قوه قضائیه، امیدواریم رئیس جدید قوه، با تاسی از شرح صدر و عدالت خواهی شهید بهشتی، مبارزه با فساد و حمایت از تولید را سرلوحه کار خود قرار دهد.

 

سیدمجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در مجلس و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

یاد و خاطره اش گرامی که فرمود بهشت را بها میدهند نه به بهانه
و فرمود ماشیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت
براستی او که اینگونه بود اما ما چطور؟!

 

علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان درمجلس و عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی نوشت:

می گفت: بزرگ ترین خطر برای انقلاب این است که روزنامه های ما عرصه تاخت و تاز بازیگران قلم؛ محافل ما عرصه بازیگران سخن و ادارات ما، عرصه بازیگران قدرت شوندو این سرآغازناامیدی مردم است. میگفت:بامردم صادق و شفاف باشیم تا آگاهانه بیندیشند. میگفت: حفظ صداقت، ضامن پیروزی ست. شهید بهشتی

 

سیدمصطفی آقامیرسلیم نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات،اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، در  توئیتی نوشت:

‌خدمات بی نظیر حزب و در رأس آن ‎شهید بهشتی برای سازماندهی امور کشور پس از پیروزی انقلاب انکارناپذیر است و همین امر، موجب بازشدن عقده چرکین و کینه منافقان علیه حزب در فاجعه ۷ تیر شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی