کد خبر : 12019

شاوردیان خبرداد:

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: بررسی دلایل حوادث واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران و اتوبوس محور شهرستان تفت در دستورکار کمیسیون عمران قرار می‌گیرد.

آرا شاوردیان عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ضمن تسلیت به خانواده‌ جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران و اتوبوس محور شهرستان تفت، گفت: یکی از وظایف کمیسیون عمران مجلس نظارت بر وضعیت حمل‌ونقل جاده‌ای، ریلی و هوایی کشور است تا مسائل رفع و بستر مناسبی برای حمل و نقل فراهم شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بررسی دلایل واژگونی اتوبوس‌ حامل خبرنگاران و همچنین اتوبوس مسافربری در شهرستان میبد باید در دستور کار هفته اینده کمیسیون عمران قرار بگیرد، عنوان کرد: در صورت نیاز و موافقت هیات رئیسه کمیسیون عمران تعدادی از از اعضای کمیسیون به صورت میدانی از محل حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران بازدید می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: گزارش حاصل از نظارت میدانی اعضای کمیسیون عمران و یا نمایندگان استان آذربایجان غربی از محل حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگار در صحن کمیسیون قرائت و در خصوص آن تصمیم‌گیری می‌شود.

وی با بیان اینکه کمیسیون عمران مجلس قطعا به موضوع حوادث جاده‌ای اخیر ورود می‌کند، تصریح کرد: بررسی کیفیت خودروها و جاده‌ها همواره در دستور کار کمیسیون‌های صنایع و معادن و عمران قرار داشته است. در شرایط فعلی لازم است تا نشست مشترکی در خصوص کیفیت وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی بین دو کمیسیون عمران و صنایع و معادن برگزار و کارگروهی در این خصو تشکیل شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی