کد خبر : 11929

روشنفکر تاکید کرد:

نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس از اختصاص قریب به ۳۵ میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال‌جاری به پروژه تقاطع غیر همسطح مهریان خبر داد و گفت: این اعتبار جدای از اعتبار پروژه راه اقلید به یاسوج است و به صورت ویژه اختصاص یافته‌است.

مهدی روشنفکر نماینده  مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر تسریع در روند اجرایی این پروژه، اظهار داشت: در شهریور ماه سال گذشته در سفر وزیر راه و شهرسازی مقرر شد که این پروژه ظرف ۲۴ ماه به بهره‌برداری برسد.

نماینده  مردم  بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی افزود: با گذشت نه ماه از وعده وزیر راه و شهرسازی متأسفانه روند کار به جز در یک ماه اخیر رضایت‌بخش نبوده و انتظار می‌رود که مجری پروژه اقدامات لازم جهت بهره‌برداری در اسرع وقت را در دستور کار قرار بدهد.

 روشنفکر در ادامه از اختصاص قریب به ۳۵ میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال‌جاری به پروژه تقاطع غیر همسطح مهریان خبر داد و گفت: این اعتبار جدای از اعتبار پروژه راه اقلید به یاسوج است و به صورت ویژه اختصاص یافته‌است.

وی همچنین به اختصاص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار به پروژه جاده یاسوج_ اقلید اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم که از آن محل نیز اعتبار لازم جهت پروژه تقاطع غیرهمسطح مهریان اختصاص یابد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی