کد خبر : 11704

نوروزی:

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: آزادسازی قیمت سبوس گندم در شرایط کنونی منطقی نیست برای این اقدام دولت باید زیرساخت‌های لازم را فراهم کند.

 

رحمت اله نوروزی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، در خصوص تصمیم ستاد تنظیم بازار در زمینه آزادسازی قیمت سبوس گندم و تاثیر بر افزایش قیمت لبنیات، گفت: آزادسازی قیمت سبوس گندم در شرایط کنونی منطقی نیست برای این اقدام دولت باید زیرساخت‌های لازم را فراهم کند.

نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در سه سال اخیر قدرت خرید کارگران، کشاورزان، اقشار آسیب پذیر و تحت پوشش‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی به شدت کاهش داشته است. افزایش قیمت شیر و لبنیات سلامت جامعه را با مخاطره روبه‌رو می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: هزینه درمان جامعه بر عهده دولت است و به هر میزان که به سفره و تغذیه سالم جامعه توجه نشود مخارج درمان برای دولت افزایش پیدا می‌کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یارانه نقدی پرداختی به خانوارها در حال حاضر ارزشی ندارد و نمی‌تواند تاثیری بر سلامت داشته باشد، عنوان کرد: آزادسازی قیمت سبوس و افزایش قیمت شیر باعث حذف لبنیات از سفره مردم می‌شود.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی