کد خبر : 11446

رضایی کوچی:

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اتصال استان ایلام به شبکه آزادراهی کشور را از نیازهای این استان توصیف و بر لزوم تزریق اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل پروژه آزادراه کرمانشاه، حمیل ایلام تاکید کرد.

 محمدرضا رضائی کوچی روز دوشنبه(17 خرداد ماه) در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی سفر رییس مجلس شورای اسلامی به استان ایلام گفت: حدود ۶۰ درصد تردد زوار مراسم اربعین از مرز مهران صورت می گیرد ولی به نسبت این تعداد زیرساخت های آب شرب و فاضلاب پیش بینی نشده است.

وی از تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های مرزی خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با اجرای آنها روند خدمات رسانی به زائران بهبود یابد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه ایلام تنها استانی است که به شبکه ریلی متصل نشده است، گفت: پروژه اتصال ایلام به راه آهن تنها پنج درصد پیشرفت دارد.

این نمایند مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ۲۰۰ میلیارد تومان امسال به این پروژه تخصیص یافته است که امیدواریم یک قطعه از این طرح امسال به مناقصه برود.

رضایی اتصال استان ایلام به شبکه آزادراهی کشور را از نیازهای ایلام توصیف کرد و بر لزوم تزریق اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل پروژه آزادراه کرمانشاه،  حمیل ایلام تاکید کرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین خواستار اختصاص ۶۰ میلیارد تومان برای تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام به ظرفیت ۱۶۰ هزار نفر شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی