کد خبر : 11026

کعب عمیر خبر داد

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: یک دستگاه ام آر آی با اعتبار ۱۴۰ میلیارد ریال برای بیمارستان نظام مافی شهرستان شوش اختصاص یافت و در عین حال توسعه هر چه بیشتر تجهیزات بیمارستانی و درمانی را ضروری دانست.


کعب عمیر خبر دادمحمد کعب عمیر، به اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان شهرستان شوش  اشاره کرد و گفت: در بخش بهداشت و درمان اقدامات خوبی برای به‌روز رسانی تجهیزات بیمارستانی انجام شده است. 

نماینده مردم شوش در مجلس افزود: در این راستا یک دستگاه ام آر آی به بیمارستان نظام مافی با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال اختصاص یافت که دستگاه به این بیمارستان منتقل و در حال راه اندازی است؛ ناگفته نماند که تصاویر دقیق ام آر آی به پزشکان و متخصصان مغز و اعصاب در ارزیابی قسمت‌های مختلف بدن و تشخیص برخی بیماری‌ها کمک می‌کند.

 

کعب عمیر با اشاره به پیگیری در خصوص تهیه تجهیزات و ملزومات پزشکی و رفع کمبودها در مراکز درمانی حوزه انتخابیه، اشاره و بیان کرد: در صدد اخذ اعتبارات جدید برای تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان های حوزه انتخابیه نیز هستیم.

 

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: در حال پیگیری برای تجهیز بیشتر مراکز درمانی شهرستان های شوش و کرخه به منظور ارائه خدمات بهتر و مطلوب به مردم خواهم بود؛ چرا که همزمان با توسعه زیرساخت های درمانی، توسعه تجهیزات بیمارستانی و درمانی ضروری است./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی