کد خبر : 10926

مقتدایی:

نماینده مردم اصفهان در مجلس با انتقاد از افزایش قیمت شکر و روغن با وجود افت نرخ ارز، گفت: هرچند وزارت صمت تلاش هایی برای ساماندهی بازار کالاهای اساسی انجام داده اما به دلیل وجود موانع در هیات دولت، این وزارتخانه در تنظیم بازار موفقیت چندانی به دست نیاورده است.

عباس مقتدایی  با انتقاد از افزایش قیمت روغن و شکر، گفت: در حال حاضر یکی از گلایه‌های مردم گرانی کالاهای اساسی و افزایش قیمت روزانه مایحتاج روزانه است و وزارت صنعت، معدن و تجارت با وجود اینکه مسئول تنظیم بازار است نتوانسته در این امر موفق عمل کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: هرچند وزارت صمت تلاش‌هایی برای ساماندهی بازار کالاهای اساسی انجام داده اما به دلیل وجود موانع در هیات دولت، این وزارتخانه در تنظیم بازار موفقیت چندانی به دست نیاورده است.

وی با بیان اینکه وزارت صمت باید با تلاش حداکثری نه تنها از افزایش قیمت کالاهای اساسی جلوگیری کند بلکه زمینه تعدیل بهای مایحتاج روزانه مردم را نیز فراهم کند، اضافه کرد: اگرچه این وزارتخانه توانسته در ماه های اخیر دستاوردهایی در حوزه تنظیم بازار به دست آورد اما با قله موفقیت فاصله بسیار دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه در شرایطی که نرخ ارز کاهشی شده افزایش قیمت شکر و روغن توجیهی ندارد، تصریح کرد: دولت باید در روزهای پایانی فعالیت خود با برنامه ریزی دقیق به بی کفایتی مدیریتی در بازار خاتمه دهد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی