کد خبر : 10897

دلخوش اباتری نشست فراکسیون با اتاق تعاون را تشریح کرد

رئیس فراکسیون تعاون مجلس در تشریح نشست این فراکسیون با اعضای اتاق تعاون کشور گفت: برای احقاق حقوق اتاق تعاون، در حال ارائه نظرات در جریان تدوین برنامه هفتم توسعه کشور هستیم.

 
سیدکاظم دلخوش اباتری ، با اشاره به نشست فراکسیون تعاون مجلس با اعضای هیأت مدیره اتاق تعاون کشور گفت: این جلسه با حضور سیدناصر موسوی لارگانی، علیرضا سلمی، عبدالرضا مصری، جبار کوچکی نژاد، شهبار حسن پور، و چگینی از اعضای هیأت رئیسه فراکسیون برای بررسی مشکلات اتاق تعاون و نیازهای آن برگزار شد.
 
دیدار رئیس و اعضای هیئت رئیسه فراکسیون تعاون با رئیس اتاق تعاون

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: طبق قانون باید تلاش کنیم اتاق تعاون کشور به سمتی برود که سهم 25 درصدی از اقتصاد کشور داشته باشد اما تا کنون به این سطح نرسیده است.

وی افزود: از سوی دیگر طی این جلسات مشارکتی با اعضای فراکسیون و نمایندگان مجلس برای اخذ نظرات جهت تدوین قانون برنامه هفتم صورت می گیرد تا ویرایش هایی برای توجه به بخش تعاون در اقتصاد کشور داشته باشیم.

 
دیدار رئیس و اعضای هیئت رئیسه فراکسیون تعاون با رئیس اتاق تعاون

رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از آنجایی که امسال تحت عنوان سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامیده شد تلاش داریم با حمایت از اتاق تعاون، از بخش تولید نیز حمایت کنیم.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی