کد خبر : 10115

حسین زاده در دیدار با رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تاکید کرد:

نماینده مردم لارستان در مجلس با بیان اینکه رفع محرومیت از منطقه نیازمند مساعدت ستاد و بنیادهای آن است، گفت: وام‌های کم‌بهره جهت مرمت منازل مسکونی روستایی و منازل آسیب‌دیده از زلزله سال گذشته در بیرم و خلیلی از سوی ستاد اختصاص یابد.

 
  حسین حسین‌زاده در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های نهادهای مختلف برای محرومیت‌زدایی از حوزه انتخابیه با  مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و روسای بنیادهای برکت و احسان دیدار و گفت وگو کرد.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه وعده داد که با هماهنگی و محوریت حسین‌زاده چند طرح اقتصادی و اشتغال‌زایی در حوزه انتخابیه به سرانجام خواهد رساند که اجرا و بهره‌برداری از آن موجب اشتغال چند صد نفر خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین  در  این دیدار  مقرر شد  که چهار مدرسه کانکسی در مناطق محروم را به چهار مدرسه ساختمانی و مجهز تبدیل  شود و ابراز امیدواری داشت که دانش‌آموزان و استعدادهای جنوب فارس در وضعیت بهتری به تحصیل و علم‌آموزی بپردازند.

حسین‌زاده همچنین با اشاره به محرومیت‌های منطقه از  مخبر خواست تا ضمن مساعدت مالی به کمیته‌های امداد و ادارات بهزیستی شهرستان‌ها، وام‌های کم‌بهره جهت مرمت منازل مسکونی روستایی و منازل آسیب‌دیده از زلزله سال گذشته در بیرم و خلیلی از سوی ستاد اختصاص یابد.

 وی ادامه داد: ایجاد شهرک‌های دامی و کشتارگاه مکانیزه و اختصاص اعتبار و مساعدت جهت تکمیل چند پروژه حوزه انتخابیه نیز در این دیدار در دستور کار قرار گرفت.

 وی  با بیان اینکه  رفع محرومیت از منطقه نیازمند مساعدت ستاد و بنیادهای آن است، گفت: وام‌های کم‌بهره جهت مرمت منازل مسکونی روستایی و منازل آسیب‌دیده از زلزله سال گذشته در بیرم و خلیلی از سوی ستاد اختصاص یابد.

 نماینده مردم لارستان در  مجلس با بیان اینکه رشد و توسعه حوزه انتخابیه بدون رفع محرومیت امکان‌پذیر نیست یادآور شد :  امکان پذیر نیست  که برخی مناطق به امکانات دسترسی داشته باشند، اما مردم روستاها و مناطق محروم در تامین نیازهای اولیه خود در سختی و تنگنا باشند. بنابراین تلاش خواهیم کرد تا از تمامی ظرفیت‌ها برای رفع محرومیت‌های حوزه انتخابیه بهره‌ بگیریم./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی