کد خبر : 1816

یک مقام مسئول اعلام کرد:

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت گفت: جشنواره بهاره مجازی با معرفی فروشگاه‌های انلاین معتبر از شنبه اغاز به کار می‌کند.

علی رهبری درباره آغاز جشنواره مجازی گفت: در این جشنواره کالا با تخفیف عرضه می‌شود تا مردم بدون مراجعه فیزیکی در منزل بتوانند اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند.

 

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت افزود: فروشگاه‌های دارای مجوز و نماد الکترونیکی در این طرح حضور دارند و مردم نگران خریدهای مجازی خود نشوند و در صورت بروز هر گونه مشکل قابل پیگیری است و بزودی آدرس سایت در وزارت صمت بارگیری خواهد شد.

 

وی ادامه داد: جشنواره با فروشگاه‌های اینترنتی مجوز دار همکاری می‌کند و طی صحبت‌هایی که با وزارت ارتباطات صورت گرفته است، سعی می‌کنیم در مدت یک هفته، اینترنت جشنواره رایگان یا بسیار ارزان در اختیار مردم قرار گیرد.

 

رهبری با بیان اینکه بسیاری از فروشگاه‌ها کالاهای خود را با تخفیف عرضه می‌کنند، گفت: برای ارسال محصولات خریداری شده با وزارت بهداشت تعامل کردیم که محصولات با رعایت نکات بهداشتی، بسته بندی و به مشتریان عرضه شود.

 

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت گفت: در این طرح به کمک اتاق اصناف به واحدهای صنفی که در این شرایط با کاهش فروش مواجه شده‌اند، کمک می‌کنیم تا به راحتی محصولات خود را در فضای مجازی به فروش برسانند.

 

رهبری ادامه داد: در فروشگاه‌های بهاره واحدهای صنفی باید هزینه‌ای برای اجاره غرفه پرداخت می‌کردند، اما در این طرح بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی کارمزد خود را از واحدهای صنفی کاهش و برخی از آن‌ها دریافت نمی‌کنند تا مشکلات واحدهای صنفی کاهش یابد.

 

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا به تاکسی‌های مسافربری مجوز جا به جایی کالا بدهند تا کالاها به موقع به دست مصرف کننده برسد.

 

منبع : مهر

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی