کد خبر : 9922

فیروزی‌پور تاکیدکرد:

نماینده مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه ضربه به صنعت هسته‌ای را هدف دشمن از خرابکاری در سایت هسته‌ای دانست و گفت: مجلس در زمینه اقدام خرابکارانه سایت نطنز ورود پیدا می‌کند.

رحمت‌الله فیروزی‌پور، پیرامون اقدام خرابکارانه در بخش تاسیسات برق سایت هسته‌ای شهید احمدی روشن نطنز اظهار داشت: این اقدام از سوی دشمنان نظام مایه تاسف است و بر همین اساس لازم است پاسخ کوبنده‌ای به عاملان این اقدام مخرب داده و درس عبرتی برای دیگران شود.

نماینده مردم  نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس به صورت جدی در این زمینه پیگیری‌ها و عکس‌العمل‌های لازم را انجام می‌دهد گفت: ما منتظر روشن شدن ابعاد قضیه هستیم ولی آنچه که قطعی به نظر می‌رسد کاری حساب شده و با برنامه جهت ضربه زدن به صنعت هسته‌ای کشور صورت گرفته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: بیگانگان و دشمنان نظام و انقلاب از هر طریقی برای ضربه زدن استفاده می‌کنند و این شیوه همیشگی استکبار و دشمنان ایران است و این‌ها با این کار اهداف خود را دنبال کرده و جمهوری اسلامی ایران را ناامن نشان دهند و بگویند که قدرت ضربه زدن دارند.

وی ضمن اشاره به اظهارات رئیس سازمان انرژی اتمی تصریح کرد: ایران اسلامی عکس‌العمل قاطع را حق خود می‌داند و در این زمینه به فراخور شرایط پاسخ درخور به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی داده می‌شود و در این زمینه هیچ گاه از حق خود کوتاه نمی‌آید./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی