کد خبر : 9785

دهنوی در نامه‌ای به شهردار تهران:

نماینده مردم تهران در نامه‌ای به شهردار تهران با انتقاد از اینکه سیمای شهر تهران شبیه به مجلات زرد طاغوتی شده است، گفت: باعث تاسف است که شهرداری به جای انجام بدیهی‌ترین وظایف خود، شهر تهران را به بنگاه اقتصادی برای کسب درآمد تبدیل کرده است.

سیدمحسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به حناچی شهردار تهران یادآور شد که شهرداری به جای انجام بدیهی‌ترین وظایف خود، شهر تهران را به بنگاه اقتصادی برای کسب درآمد تبدیل کرده است.

متن نامه به شرح زیر است:

آقای پیروز حناچی

شهردار محترم تهران

سلام علیکم

روزهای بسیاری است که سیمای شهر تهران شبیه به مجلات زرد طاغوتی شده و در هر اتوبان و گذرگاهی بیلبوردهای تبلیغاتی انواع بنگاه‌های تجاری و سریال‌های نمایش خانگی نصب شده است.

بحمدالله اوضاع کسب درآمد از سازمانی که بر اساس نامش وظیفه زیباسازی شهر را بر عهده دارد خوب است و مزایده‌های کلان شرکت های تبلیغاتی، سود سرشاری را به حساب شهرداری سرازیر می‌کند.

باعث تاسف است که شهرداری به جای انجام بدیهی ترین وظایف خود، شهر تهران را به بنگاه اقتصادی برای کسب درآمد تبدیل کرده است.

توقع آذین بندی اعیاد شعبانیه در خیابان‌های شهری که بیش از 90 درصد جمعیت آن را شیعیان تشکیل می‌دهند آن قدر بدیهی است که اعتراض به انجام آن توسط شهرداری تهران نیز شرمساری به ارمغان می‌آورد.

این اتفاق در محرم سال گذشته نیز با بهانه‌های مضحکی چون کمبود پارچه برای سیاه پوش کردن تهران مشاهده شد که عذر بدتر از گناه بود.

اینجانب به عنوان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات در مجلس شورای اسلامی حاضرم در رسانه ملی با شما، در این موضوع و درباره مسائل مربوط به عملکرد شهرداری در سال های اخیر، مناظره نمایم/.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی