کد خبر : 9774

قاسمی پور:

نماینده مردم مریوان در مجلس با بیان اینکه اجرای پروژه آسفالت ورودی و خروجی روستا و چمن مصنوعی در روستای جانوره لازم و ضروری است، گفت: همراهی مردم این روستا در فرآیند احداث جاده سنندج به مریوان، ستودنی است.

شیوا قاسمی‌پور، نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم  روستای جانوره ضمن قدردانی و تشکر از همراهی مردم شریف این دیار در فرآیند احداث ۱۷ ساله جاده سنندج به مریوان بر لزوم حل مشکلات این روستا تاکید کرد و افزود: روستای جانوره به‌دلیل موقعیت استراتژیکی که دارد از اهمیت بالایی برخوردار است از جمله در بحث احداث چمن مصنوعی که خواسته اصلی جوانان و روستاهای اطراف آن است و تلاش می‌کنیم که این امکان را در این منطقه فراهم نماییم.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در  مجلس شورای اسلامی  از حل مشکل آسفالت ورودی و خروجی این روستا خبر داد و تصریح کرد: در حین همین بازدید تماس ‌هایی با مدیرکل اداره راه و شهرسازی صورت گرفت که قول مساعد داده شد تا انتهای فصل بهار سال جاری این مشکل اصلی مردم برطرف شود.

دبیر اول کمیسیون آموزش مجلس همچنین در این نشست‌ها مدیر اداره آبفای مریوان و بخشدار سرشیو را مامور حل مشکل آب شرب و تامین ماشین زباله کرد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی