کد خبر : 9519

علیزاده تاکید کرد:

نماینده مردم دهلران در مجلس با بیان اینکه برای تاسیسات حفاظتی شهرداری های یازده گانه استان اعتبارات تخصیص می یابد، گفت: سهم شهرداری های مراکز شهرستان ها ۲۵ میلیارد ریال و مراکز بخش ها ۱۰ میلیارد ریال است.

بهزادعلیزاده در نشست اعضای شوراهای اسلامی شهر و شهرداران با حضور معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در دهلران گفت: امسال در بودجه ۱۵۰ میلیارد ریال در اختیار نمایندگان است که برای شهرداری ها یازده گانه استان مورد استفاده قرار می گیرد.

نماینده دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در  مجلس شورای اسلامی   افزود: از این اعتبار برای شهرداری های مراکز شهرستانها ۲۰ میلیارد ریال و برای شهرهای مراکز بخش ها ۱۰ میلیارد ریال پیش بینی شده که باید پروژه ای در حوزه عمران شهری با اولویت فضاهای سبز و تفرجگاهی تعریف شود که این اعتبار در سال ۱۴۰۰ و بعد از آن در اختیار آنهاست که در سه سال برای هر کدام از این شهرها یک پروژه عمران شهری بنام خانه_ملت داشته باشیم.

 وی با اشاره به دیدار با رئیس سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد: برای تاسیسات حفاظتی شهرداری های یازده گانه استان اعتباراتی تخصیص می یابد که سهم شهرداری های مراکز شهرستان ها ۲۵ میلیارد ریال و مراکز بخش ها ۱۰ میلیارد ریال است که شهرداری ها باید طرح های توجیهی در حوزه تاسیسات حفاظتی تهیه و در اختیار مدیریت بحران استان و کشور قرار دهند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی