کد خبر : 9062

رضاخواه:

عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه مجلس، با انتقاد از اظهارنظرهای غیرکارشناسانه برخی مسئولان حوزه شهری پیرامون وضعیت بودجه تاکیدکرد که شورای شهر باید در مورد مسئولیت خود در حوزه شهرداری تهران اظهارنظر کند.

مجتبی رضاخواه  در انتقاد به اظهارنظر یکی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر اینکه امسال کمترین سهم را حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی از بودجه داشت و این با شعارهای شهر همخوانی ندارد. گفت: شورای شهر باید در مورد بودجه‌ای که خود برای شهرداری تهران تصویب می‌کند، اظهارنظر کند و اینکه در بودجه کل کشور چه اتفاقی افتاده است را به مسئولان مربوطه بسپارد.

افزایش اعتبارات حوزه آسیب‌های اجتماعی در بودجه 1400

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ما در کمیسیون تلفیق هر آنچه در لایحه بودجه دولت بوده است را به تصویب رساندیم، ضمن اینکه موارد متعددی به منظور ارتقا بودجه‌های فرهنگی و اجتماعی در مجلس نیز بدان اضافه کردیم.

وی در بیان مصادیق افزایش بودجه حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی در کمیسیون تلفیق بودجه، تصریح کرد: در کمیسیون تلفیق، بودجه مربوط به رفع آسیب‌های اجتماعی افزایش پیدا کرد. همچنین مبلغ 3 هزار میلیارد تومان برای حمایت از تولید محتوا در فضای مجازی تعیین شده که بین 27 دستگاه توزیع خواهد شد.  

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، با انتقاد از برخی اظهارنظرهای غیرکارشناسانه پیرامون وضعیت بودجه، تاکید کرد: جای تعجب دارد که برخی مسئولان بدون اینکه تسلطی بر این موضوع داشته باشند در مورد آن اظهارنظر می‌کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: هم‌اکنون لازم است شورای شهر در خصوص مسئولیت خود در حوزه شهرداری تهران و وضعیت کنونی شهر اظهارنظر کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی