کد خبر : 9045

موحد با اشاره به سفر رئیس دستگاه قضا به استان کهگیلویه و بویراحمد:

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه ابلاغ سند تحول قضایی توسط رئیس قوه قضائیه بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرد، گفت: مردم به دنبال این هستند آثار این سند را در عملکرد قوه قضائیه ببینند و انتظار داریم در کوتاه ترین زمان ممکن تحقق یابد.

سیدمحمد موحد با اشاره به سفر آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه به استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این سفر با هدف گفت و گو با مردم و بررسی مشکلات قضایی و حقوقی استان صورت گرفت؛ ایشان در نشست هایی که با مسئولان اداری، قضایی، نخبگان، علما، نمایندگان ولی فقیه و مردم استان داشتند در جریان مشکلات قرار گرفتند و به طور قطع به دنبال حل آنها خواهند بود و باید منتظر جمع‌بندی سفر و خروجی آن باشیم.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس افزود: مسئولان و روسای سه قوه باید دیدار با مردم را مورد توجه قرار دهند و مشکلات آنها را از نزدیک و بدون واسطه مشاهده و لمس کنند تا بتوانند بودجه لازم را به خوبی اختصاص و از عهده رفع آنها برآیند.

وی با یادآوری اینکه دیدار بدون واسطه با مردم امیدواری بیشتر آنها را به دنبال دارد، گفت: از زمان فعالیت آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه سلسله سفرهای استانی برای شنیدن بدون واسطه حرف مردم و بررسی میدانی مشکلات حوزه قضایی شروع شده است.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام با بیان اینکه امیدواریم سفر آیت‌الله رئیسی به استان منشا خیر و برکت باشد و شاهد پیگیری جدی و رفع مشکلات حوزه قضایی باشیم، افزود: اعلام و ابلاغ سند تحول قضایی توسط رئیس قوه‌قضائیه بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرد و مردم به دنبال این هستند آثار این سند را در عملکرد قوه قضائیه ببینند؛ انتظار داریم این سند در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیاتی شده و تحقق یابد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی