کد خبر : 8665

روشنفکر:

نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس با خانواده شهیدان غلام‌پور و جانباز ۷۰ درصد زینت‌پور دیدار و گفت‌وگو کرد.

 مهدی روشنفکر نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی همزمان با آغاز چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور در منزل شهیدان قهرمان و المان غلامپور با خانواده این شهیدان دیدار و گفت و گو کرد و همچنین به دیدار زینت‌پور جانباز ۷۰ درصد جنگ تحمیلی رفت.

مهدی روشنفکر در این دیدار ضمن تبریک آغاز چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز اگر ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف در دنیا حرفی برای گفتن دارد و دنیا ایران را به عنوان یک کشور مقتدر و استکبار ستیز می‌شناسند،  نشانه زنده بودن فرهنگ ایثار و فداکاری در بین ملت شریف، ولایتمدار و غیور ایران اسلامی است.

وی افزود: شهدا و  ایثارگران عزیز در روزهای سخت انقلاب، جنگ هشت‌ساله دفاع مقدس، دغاع از حریم نظم و امنیت و دفاع از حرم از تمام دنیای خود دست کشیدند تا امروز انقلاب اسلامی با تمام کارشکنی‌ها، تحریم‌های ظالمانه و توطئه دشمنان در حال برگزاری جشن پیروزی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب خود باشد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه صبر و تحمل خانواده شهدا و ایثارگران در فراق شهیدان و یا پرستاری از جانبازان کمتر از شهادت و ایثار در راه خدا نیست، گفت: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران باید برای مسئولان در اولویت باشد/

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی