کد خبر : 8567

شهردار #منطقه۲۱؛

همزمان با بیست و یکمین روز از بهمن ماه ۹۹، دیوارنگاره شهیدان اسداللهی و سردار بزرگ اسلام، شهید سلیمانی در محله وردآورد #منطقه۲۱ با حضور شهردار منطقه، سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) و جمعی از مقامات لشگری و کشوری رونمایی شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری #منطقه۲۱، رضا رجب زاده شهردار این منطقه در آیین رونمایی از دیوارنگاره شهیدان اسداللهی و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: 

 محله وردآورد از قدیمی ترین محله ها و از جمله شهید پرورترین محله های کلانشهر تهران است، باعث افتخار مدیریت شهری #منطقه۲۱ است که امروز خانواده های معظم شهدا و ایثارگران این محله در کنار خادمین خود هستند تا شاهد رونمایی از دیوارنگاره بزرگ شهیدان اسداللهی و سردارسلیمانی باشیم. شهردار #منطقه۲۱ ضمن تبریک فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: 

 تقارن امروز و رونمایی از این دیوار نگاره زیبا با ایام الله دهه مبارک فجر را به فال نیک میگیریم. وی با اشاره به رشادت‌های دلیرانه سردار اسداللهی در تمامی ادوار زندگی شخصی و کاری ایشان افزود: 

 خدمات ارزنده و بی منت ایشان را در هشت سال جنگ تحمیلی، مبارزه با داعش در دوران معاصر و هر آن جایی که نیاز به حضورشان بود از جمله در سیل شمال و زلزله غرب کشور شاهد بوده ایم.

وی ابراز امیدواری کرد شاگردان و رهروانی که ایشان تربیت کرده اند نیز ادامه دهنده راه مخلصانه این شهید بزرگ باشند. وی ادامه داد: 

 خانواده گرانقدر شهید اسداللهی با تقدیم چهار شهید به انقلاب اسلامی شناسنامه #منطقه۲۱ است و امروز خداوند متعال توفیق میزبانی از این خانواده گرانقدر را به ما ارزانی داشته است. شهردار #منطقه۲۱ ادامه داد:

 از ابتدای حضورم در این منطقه شاهد روحیه بسیجی و همدلی قوی شهروندان با یکدیگر در تمامی مسائل و بحبوحه های حساس بودم، این روحیه به ویژه در بین ساکنین محله وردآورد جلوه خاص تری دارد. رجب زاده افزود:

 امروزه کشور ما بیش از هر چیزی برای تحقق توسعه همه جانبه و خنثی سازی تحریم های ظالمانه در تمامی جوانب به اتحاد و انسجام ملی دارد. وی افزود:

 در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بنا به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) "اصل ما می‌توانیم" مهمترین شاخص و میزان عمل برای تک تک مردم و مسئولین است.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی