کد خبر : 8361

در دستور کار هفته آینده کمیسیون قضایی مجلس قرار دارد:

سند تحول قضائی ابلاغی از سوی رئیس قوه قضائیه یکشنبه هفته آینده با حضور معاون حقوقی و امور مجلس و راهبردی قوه قضائیه در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بررسی می شود.

دستور کار هفته آینده کمیسیون قضایی و حقوقی اعلام شد که بر اساس آن اعضای کمیسیون ادامه بررسی طرح حمایت از مالکیت صنعتی و بررسی سند تحول قضائی ابلاغی از سوی ریاست قوه قضائیه را با حضور معاون حقوقی و امور مجلس و راهبردی قوه قضائیه در روز ( یکشنبه، 19 بهمن ماه) در دستور کار دارند.

اعضای کمیسیون در روز دوشنبه به ادامه بررسی طرح حمایت از مالکیت صنعتی، بررسی تقاضای جمعی از نمایندگان درخصوص اعمال ماده(۲۳۴) قانون آیین نامه داخلی در مورد موارد اعلامی نقض اصل ۱۳۵ قانون اساسی و تبصره ۲ ماده ۲۰۴ قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و همچنین تقاضای جمعی از نمایندگان درخصوص اعمال ماده(۲۳۴) قانون آیین نامه داخلی در مورد موارد اعلامی نقض اصول ۷۷ و ۱۲۶ قانون اساسی خواهند پرداخت.

ادامه طرح اصلاح مواد (۷۰۵) تا (۷۱۱) کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی روز دوشنبه در  روز کارگروه حقوق جزا و جرم شناسی و طرح اصلاح قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری روز شنبه در کارگروه حقوق عمومی و بین الملل بررسی می شوند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی