کد خبر : 8214

عباسی مطرح کرد:

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس خواستار توجه ویژه به حوزه کشاورزی و کشت پنبه در اشتهارد شد.

علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا و رییس مجمع نمایندگان استان البرز  با اشاره به مشکلات شهرستان اشتهارد و بازدید از این شهرستان گفت: مشکلات شهرستان اشتهارد چند ضلعی است و بنا داریم که در سفرهای منطقه‌ای به نقاط مختلف حوزه انتخابیه مدیران دستگاه‌های اجرایی هم حضور داشته باشند تا مشکلات از نزدیک دیده و برطرف شود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم با انتقاد از کم‌کاری برخی مسئولان، افزود: مدیریت در کشور  و استان به شکل اداری پیش نمی‌رود و باید یک حرکت جهادی صورت گیرد و پشت میز نشستن معضلی برطرف نخواهد شد.

وی با اشاره به برخی مواردی در کشور که با مدیریت جهادی پیشرفت داشته است، تصریح کرد: صنعتگرانی در کشور وجود دارند که اگر فضایی توسعه‌ای برای آنها فراهم شود واردات برخی محصولات را صفر می‌کنند.

عباسی در ادامه این جلسه با تاکید بر اینکه عرصه کشاورزی در کشور طی چند سال اخیر خوب دیده نشده است، خاطرنشان کرد: زمانی در اشتهارد هزار و ۵۰۰ هکتار زمین تحت کشت پنبه بود، که بی‌توجه‌های زیادی به آن صورت گرفت و هم‌اکنون کشور واردکننده پنبه شده است.

وی با بیان اینکه استان البرز محرومیت پنهان دارد، خاطرنشان کرد: دولت و دستگاه‌های اجرایی در چند ماه اخیر همت به خرج دهند و برخی مشکلات مردم را حل کنند.

رییس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس در پایان از عدم تشکیل بیش از یکساله شورای فرهنگ عمومی استان البرز انتقاد کرد و گفت: تقریبا موضوع فرهنگ در استان البرز تعطیل است و هیچ کاری در این زمینه نمی‌شود و متاسفانه نهاد کتابخانه‌های استان هنوز مسئولی ندارد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی