کد خبر : 8060

آذری تاکید کرد؛

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس گفت:بسیاری از موارد اجرایی که وظیفه دولت است انجام نشده به همین دلیل ما نمایندگان پاسخگویی کم کاری دولت هستیم.

علی آذری؛ نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس  با بیان اینکه در شهرستان قوچان همانند سایر شهرهای کشور مشکل بیکاری را داریم  افزود: ناراحتی ما از این جهت است که علیرغم وجود منابع فراوان نمی توانیم به نحو احسن از آنها استفاده کنیم. یکی از دلایل مشکلات معیشتی و اشتغال ما نداری نیست کشور ما حدوداً ۷ الی ۹ درصد منابع دنیا را دارد که موضوع بسیار مهمی است، ما به اندازه کافی منابع داریم ولی متاسفانه بسیاری از مدیریت ها با بی تدبیری انجام می‌شود و این سبب هدررفت منابع می گردد.

وی با بیان اینکه در حوزه کشاورزی و دامداری به دنبال طرح های پایدار هستیم  عنوان کرد:چنانچه بخواهیم اتفاق خوبی رقم بخورد فقط وظیفه نماینده نیست که به مشکلات رسیدگی کند انتظاراتی که از نمایندگان در شهرستانها دارند  وظیفه ملی نماینده را تحت شعاع قرار می دهد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بسیاری از موارد اجرایی که وظیفه دولت است انجام نشده به همین دلیل ما نمایندگان پاسخگویی کم کاری دولت هستیم.
آذری اظهار کرد: در منطقه ما مرز باجگیران را داریم که این مرز همچنان بلاتکلیف مانده و ما نتوانستیم از ظرفیت این مرز در توسعه اقتصادی منطقه استفاده بهینه داشته باشیم. اختلاف بین آقای ظریف و زنگنه سبب شده تا این مرز تعطیل شود. در حوزه شهر باجگیران حوزه ضعیفی است در امر گردشگری که ظرفیت‌های لازم را نیز دارد هیچ اقدام مثبتی انجام نشده است.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی