کد خبر : 7955

گودرزی با حضور در برخی از ادارات شهرستان ازنا تاکید کرد:

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس بابیان اینکه مشکلات فرهنگیان حق التدریس به طریق ویژه پیگیری شود،گفت: رفع مشکلات و دغدغه‌های کسبه بازار نیازمند برنامه ریزی جامع و دقیق است

.
 

حسین گودرزی  درباره  تشریح وضعیت  خدمات  رسانی در ادارات دورود و ازنا ،گفت:  با حضور سرزده در برخی از ادارات شهرستان ازنا از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این ادارات را مورد بررسی قرار داد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت در جلسه شورای آموزش و پرورش  و شرکت در جلسه هم اندیشی با اصناف و بازاریان در دستور  کار قرار گرفت تصریح کرد: در راستای نظارت بر روند رسیدگی به امور ارباب رجوع و مشکلات مردم در سطح ادارات و نحوه خدمت رسانی به آنان از ادارات زیر بازدید به عمل آمد.

 وی ادامه داد: ضمن پرس و جو با پرسنل و ارباب رجوع این ادارات، بر پاسخگویی بموقع و موثر به درخواستهای شهروندان تاکید شد.

 گودرزی  افزود: بازدید  سرزده از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،شهرداری،امور آب و فاضلاب ، اداره گاز  از دیگر برنامه  اجرایی  بود که خوشبختانه  عملیاتی شد.

 وی ادامه داد: در این جلسه که باحضورفرماندار معاونت سیاسی فرمانداری و سرپرست آموزش پرورش ازنا و سایر اعضا برگزار گردید، مقررشد مشکلات فرهنگیان حق التدریس این شهرستان پیگیری شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس بابیان اینکه مشکلات فرهنگیان حق التدریس به طریق ویژه پیگیری شود یادآورشد:   رفع مشکلات و دغدغه های بازاریان نیازمند  برنامه ریزی جامع و دقیق است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی