کد خبر : 7934

حدادی تاکید کرد:

نماینده مردم ساوجلاغ در مجلس،گفت:جامعه کارگری ما جامعه آسیب پذیری است و امروز مجلس یازدهم با اصلاح ساختار بودجه سعی بر رفع مشکلات آنان دارد.

نشست علی حدادی با همراهی  علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا با اعضای کانون بازنشستگان استان البرز برگزارشد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:جامعه کارگری ما جامعه آسیب پذیری است و امروز مجلس یازدهم شورای اسلامی با اصلاح ساختار بودجه سعی بر رفع مشکلات آنان دارد.

 وی ادامه داد:باید با مردم باید صادقانه صحبت کرد و با آمار و ارقام واقعی خدمتگذاری به مردم کرد و به معنای واقعی کلمه در کنار مردم باشیم واین در حالی که فرار مالیاتی از درآمدهای هنگفت برای برخی افراد خاص از جیب مردم و کارگران هزینه می شود و در مجلس شورای اسلامی این موضوع پیگیری جدی خواهد شد.

 حدادی  افزود: تذکر به وزیر کار و رفاه اجتماعی در ماه گذشته نیز در راستای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و توجه به معیشت کارگران صورت گرفت و این موضوع پیگیری می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، گفتنی است در این نشست که مدیرکل تامین اجتماعی و مدیرکل درمان تأمین اجتماعی حضور داشتند گزارشی از وضعیت کانون بازنشستگان ارائه شد و از دغدغه های قشر کارگری گفته شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی