کد خبر : 7929

خاتمی عنوان کرد:

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس خواستار استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت شد.

سیدمسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر رضایی استاندار ، یارمحمدیان فرماندار ، هیئت مدیره و هیئت امنا بیمارستان آیت الله العظمی گلپایگانی گوگد به بررسی وضعیت این بیمارستان خیریه به میزبانی آیت الله سیدجواد گلپایگانی فرزند مرجع عظیم الشان مرحوم آیت الله العظمی گلپایگانی پرداخت.

براساس این گزارش؛ در این جلسه ابتدا گزارش عملکرد هیئت مدیره قرائت گردید و پس از آن ایت الله گلپایگانی ضمن تشکر از زحمات هیئت مدیره از پیگیری های نماینده برای راه اندازی مجدد بیمارستان و همچنین تلاش های استاندار  تقدیر و تشکر نمود.

این نماینده مجلس دردوره  یازدهم ضمن تشکر از زحمات هیئت مدیره به سبب ثبت و ایجاد شرایط مناسب برای عقد قرارداد با بیمه ها پیرامون اصلاح اساسنامه و ساختار این مجموعه خیریه و همچنین نسبت به لزوم تغییر نگرش مدیران دولتی در حوزه سلامت و لزوم استفاده از ظرفیت خیرین با آغوش باز بیاناتی ایراد فرمود.

وی همچنین نسبت به لزوم عمل به نیت واقف در احداث بیمارستان صد تختخوابه و همچنین عدم صلاحیت نهاد های دولتی در تغییر ماهیت این بیمارستان برخلاف نیت واقف تاکید نموده و چشم انداز این بیمارستان خیریه را بیان نمود.

گفتنی است؛ در پایان دکتر رضایی استاندار محترم ضمن تاکید بر راه اندازی این بیمارستان در راستای رفع نیازهای منطقه و کمک به بهبود سلامت در این منطقه همکاری استانداری اصفهان را برای راه اندازی مجدد این بیمارستان خیریه اعلام نمود.

لازم به ذکر است؛ وی همچنین در پایان ضمن تشکر از تلاش های هیئت مدیره، از تلاش آیت الله گلپایگانی و همچنین پیگیری های نماینده مردم گلپایگان و خوانسار قدردانی نمود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی