کد خبر : 7906

بدری مطرح کرد:

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: شرکت سبلان پارچه اردبیل به مالک اصلی بازگردانده می‌شود تا گره از کار این واحد بزرگ تولیدی-صنعتی در اردبیل باز شود.

صدیف بدریبا اشاره به جلسات و بازدیدها در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه اردبیل ،گفت: برای پیگیری و رفع مشکلات مردم با حضور در مسجد میرزاده‌خانم محله حسینیه اردبیل با مطالبات و مشکلات اهالی آشنا شدیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل ادامه داد: اهالی محله حسینیه ،مواردی همچون ضرورت آسفالت معابر محله، تکمیل شبکه فاضلاب، تغییر جای برخی تیر برق های جامانده از عقب‌نشینی معابر، علمک‌گذاری گاز برای برخی منازل و همچنین رفع مشکل افت فشار آب در محله را از مهم‌ترین مشکلات خود عنوان کردند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با اشاره به بازدید از محله راه انزاب اردبیل،مطرح کرد:در جمع اهالی محله راه‌ انزاب و پس از نشستن پای صحبت های اهالی محله،مشکلات مردم مطرح شد.تلاش می‌کنیم مشکل فاضلاب محله از محل اعتباراتی که جدیدا اخذ کرده‌ایم،مرتفع شود همچنین موضوع ورود و خروج محله از طریق بزرگراه شهید سلیمانی از طریق شورای ترافیک استان پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: در این دیدار مواردی همچون ضرورت اصلاح خروجی خیابان شهید مبارکی به‌طرف دروازه مشگین، ضرورت اتصال مناطق باقی‌مانده محله به شبکه فاضلاب، چاره‌جویی برای افت فشار آب در بخشی از محله، تامین روشنایی معابر و همچنین ضرورت رفع مشکل آسفالت از جمله مهم‌ترین مطالبات از سوی اهالی عنوان شد.

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری و تعیین تکلیف سبلان پارچه در جریان سفر رئیس قوه قضائیه به اردبیل، مطرح کرد: وعده پیگیری این واحد تولیدی- صنعتی به تحقق پیوست ؛در جلسه‌ای که با مسئولین عالی‌رتبه قضایی استان در محل شرکت سبلان پارچه واقع در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل برگزار شد،این شرکت به مالک اصلی بازگردانده می‌شود تا گره از کار این واحد بزرگ تولیدی-صنعتی در اردبیل باز شود./

 

 

ارسال نظر

سیاسی
اقتصادی
اجتماعی