کد خبر : 7806

مطهری مطرح کرد:

نمایندهمردم گرمسار و آرادان در مجلس خواستار تکمیل تعریض جاده ی مواصلاتی تهران مشهد حدفاصل پاکدشت – گرمسار شد.

 اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان و عضو مجمع نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی با عبدالهاشم  حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل کشور دیدار کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این جلسه موارد زیر مطرح شد و دستورات لازم در مورد آنها صادر گردید که ازجمله آن؛ تکمیل تعریض جاده ی مواصلاتی تهران   مشهد حدفاصل پاکدشت – گرمسار و توسعه و تعریض جاده ی بین شهری نه حصار به روستاهای مسیر آرادان به طول ۷ کیلومتر بود.

وی ادامه داد:همچنین یک دستگاه بیل مکانیکی اطلس اختصاصا برای این پروژه خریداری خواهد شد، همچنین یک دستگاه بولدوزر و یک دستگاه پیکور نیز برای این پروژه در اختیار اداره کل راهداری استان سمنان قرار خواهد گرفت و از ۱۰ بهمن ماه شروع به کار خواهد نمود.

مردم گرمسار و آرادان در مجلس بیان کرد:انجام عملیات خاکبرداری از کوههای مسیر سردره توسط وزارت راه جهت تسریع در واگذاری پروژه ی توسعه و بازسازی این مسیر به پیمانکار و اختصاص ۵۰ حلقه لاستیک دولتی خودرو سنگین به شهرستانهای گرمسار و آرادان و بخش ایوانکی نیز از جمله مواردی بود که در این جلسه در خصوص آنها تصمیم گیری شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی