کد خبر : 7706

محمدبیگی عنوان کرد:

عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس گفت: جوانان دانشمند قزوینی توانستند با تولید جدید داروی آیورمکتین به عنوان درمان کرونا و موثر در پیشگیری از بیماری کرونا افتخار دیگری را به مجموع افتخارات استان قزوین و کشور بیفزایند.

 فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی در آیین رونمایی از محصولات جدید در حوزه مکمل‌ها، مواد اولیه دارویی و داروی ایورمکتین در قزوین حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و مجموعه جهادی ستاد برکت و شرکت‌های داروسازی که امروز در مراسم رونمایی از تولیدات دارویی آنها برگزار شد، طنین اقتدار علمی جمهوری اسلامی ایران را در جهان نواختند.

وی ادامه داد: جوانان دانشمند قزوینی توانستند با تولید جدید داروی آیورمکتین به عنوان درمان کرونا و موثر در پیشگیری از بیماری کرونا افتخار دیگری را به مجموع افتخارات استان قزوین و کشور بیفزایند.

عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس یادآور شد:طی جلساتی که در مجلس برگزار شد، از دولت و وزیر بهداشت خواستیم که به صورت ویژه از داروهای تولیدی در داخل کشور برای مبارزه با کرونا حمایت کنند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس خاطرنشان کرد: در حال حاضر ایورمکتین خارجی وارد کشور می‌شود، از وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو تقاضا داریم که با توجه به رونمایی این داروها، دیگر داروی مشابه خارجی آن وارد کشور نشود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی