کد خبر : 7701

حسین زهی عنوان کرد:

نماینده مردم خاش، میرجاوه ، بخش های نصرت آباد و کورین گفت: محور مواصلاتی خاش-روتک به عنوان یک شریان سودمند اقتصادی حائز اهمیت است.

 
 

اسماعیل حسین زهی، نماینده مردم خاش، میر جاوه، بخش های نصرت آباد و کورین و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  بازدید از جاده ی روستایی روتک بخش پشتکوه گفت: این بازدید به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ،فرماندار خاش، مدیرکل راه و شهرسازی، معاون اداره کل حمل و نقل و راهداری استان و شماری از مسئولان و معتمدان محلی از جاده ی روستایی روتک صورت گرفت .

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ضمن مطلوب دانستن روند پیشرفت فیزیکی این پروژه افزود: با پیگیری های انجام شده محور مواصلاتی خاش-روتک (در راه) به عنوان یک شریان سودمند اقتصادی حائز اهمیت است. 

وی ادامه داد:با تکمیل این محور مواصلاتی مردم و کشاورزان منطقه ی روتک به طور مستقیم و با کاهش چشمگیر مسافت به شهر خاش تردد خواهند داشت. 

نماینده مردم خاش در مجلس تصریح کرد: با حمایت وزارت راه و شهرسازی و تلاش اداره کل راه و شهرسازی استان پیشرفت قابل توجه ای در روند بازگشایی و احداث این محور در حال انجام است. /

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی