کد خبر : 7673

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از مصوبه امروز این کمیسیون برای تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر خبر داد.

 

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح استفساریه ماده 21 که قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

وی افزود: براساس مصوبه امروز کمیسیون در جریان بررسی این استفساریه تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر در دستگاه‌های مختلف انجام می‌شود. 

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در ادامه این جلسه طرح پایدارسازی درآمد سازمان تأمین اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کلیات این طرح به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

بابایی خاطرنشان کرد:‌ با توجه به اهمیت این موضوع رسیدگی به جزئیات این طرح در اولویت کاری کمیسیون قرار دارد و در جلسات آینده مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

وی افزود:‌ همچنین در این جلسه طرح به کارگیری 4200 ناظر صندوق بیمه کشاورزی اعاده شده از سوی شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ایرادات آن اصلاح شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان گفت: این طرح از سوی شورای نگهبان مغایر به اصول 3 و 75 قانون اساسی دانسته شده بود که ایراد شورای نگهبان به این طرح در جلسه امروز کمیسیون رفع شد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی