کد خبر : 7516

الهیان در دیدار با مسئولان سازمان آتش‌نشانی مطرح کرد:

نماینده مردم تهران در مجلس، با حضور در سازمان آتش‌نشانی ضمن گرامیداشت یاد شهدای حادثه ساختمان پلاسکو پیشنهاد داد تا کمیته‌ای کارشناسی جهت حل مشکلات آتش‌نشانان در مجلس تشکیل شود.

زهره الهیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی امروز(پنجشنبه 25 دی ماه) در آستانه سالروز حادثه ساختمان پلاسکو، ضمن حضور در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، یاد شهدای آتش‌نشان در این حادثه را گرامی داشت.  

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دیدار با مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و جمعی از مدیران این سازمان، از فداکاری‌های آتش‌نشانان و شهدای قهرمان پلاسکو قدردانی کرد.  

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، ضمن اعلام آمادگی برای کمک و مساعدت جهت حل مشکلات خانواده‌های شهدای آتش‌نشان درخواست کرد با تشکیل کمیته‌ای کارشناسی، مسائل و مشکلات سازمان آتش‌نشانی مورد بررسی فنی قرار گرفته و جهت طرح در صحن علنی مجلس، در کمیسیون‌های مربوطه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گیرد.  

مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی نیز با قدردانی از حضور الهیان در این سازمان، گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت حمایت از پرسنل و خانواده‌های معظم شهدای آتش‌نشان ارائه کرد و خواستار مساعدت نمایندگان مجلس برای بررسی خلا قوانین در حوزه ایمنی ساختمان‌ها و فضاهای شهری، راهکارهای تامین منابع مالی پایدار و مشکلات آتش‌نشانان در حوزه‌های مختلف از جمله الحاق یک تبصره به قانون شاغلین مشاغل سخت و زیان‌آور شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی