کد خبر : 7157

درخشان خبر داد:

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس از همگرایی مسئولان برای برطرف کردن مشکل تامین آب شرب و کشاورزی روستاهای بمپور خبر داد.

عبدالناصر درخشان  با اشاره به مشکلات روستای قاسم آباد مرکز بخش کلاتان شهرستان بمپور، گفت: برای برطرف شدن مشکل تامین آب شرب و کشاورزی، فضاهای آموزشی و گازرسانی روستاهای بمپور اقدامات در خور توجهی شده و با همراهی مسئولین ذیربط این مهم محقق خواهد شد.

وی با اشاره به سابقه تاریخی و تمدنی بمپور، افزود: بمپور هویت تاریخی و تمدنی درخشانی دارد و با داشتن مردمانی با فرهنگ و مشارکت‌جو فراموش شدنی نیست.

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج ، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: خدمات رسانی به مردم توسط دولت و نظام اسلامی در حال انجام است و برای پیشرفت و توسعه ی بمپور باید همه از جمله نخبگان و تحصیلکردگان در کنار هم باشند.

وی با اشاره به اینکه مسئولیت سنگینی بر دوش دارم، صدای مشکلات مردم را شنیده ام لذا عهد بسته ام که صدای رسای مردم در مجلس باشم و یک قدم از مواضع خود عقب نشینی نخواهم کرد، تصریح کرد: حرکت برای عمران و آبادی بمپور در وهله اول باید توسط خود مردمان بمپور آغاز شود.

 درخشان به سفر اخیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد و گفت: برای اولین بار یک وزیر به مدت ده روز در استان مستقر شد و این سفر اثرات مطلوبی از جمله رفع عمده مشکلات آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت را در پی خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: در کنار ملت ایران و با اتکال به قدرت لایزال الهی از این شرایط سخت عبور خواهیم کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی