کد خبر : 7145

آقاجری در تشریح بازدید از دانشگاه آزاد بندرماهشهر:

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه رفع فوری مشکلات موجود در پرداخت حقوق دانشگاه آزاد اسلامی بندر ماهشهر الزامی است،گفت: بررسی هم سان سازی،پرداختی دانشگاه آزاد و دولتی در دستورکار قرار بگیرد.

 

 حبیب آقاجری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح  بازدید از دانشگاه آزاد بندر ماهشهر،گفت: در دیدار مذکور چگونگی رفع مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی بندر ماهشهر به طریق ویژه بررسی شد زیرا اهمیت  علم و دانش بر هیچ فردی در جامعه پوشیده نیست.

 نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جلسه  مذکور با  ریاست واحد،برخی از اعضای هیات رئیسه، اساتید و کارکنان واحد برگزار شد و از همین  رو گزارشاتی  از مشکلات کنونی دانشگاه، قرائت شد.

 وی ادامه داد: از مهم ترین مشکلات کنونی دانشگاه آزاد اسلامی  بندر ماهشهر، می توان از   مشکلات موجود در پرداخت حقوق و لزوم هم سان سازی پرداختی دانشگاه آزاد و دولتی بود ه که مورد بحث و تبادل نظر  قرار گرفت.

آقاجری افزود:بعداز استماع سخنان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی بندر ماهشهر وکارکنان واحد درصد هستیم،پیگیری مطالبات آنها از طریق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، فراکسیون دانشگاه آزاد و نیز از طریق  طهرانچی ریاست دانشگاه آزاد  را جامعه عمل بپوشانیم.

  نماینده مردم ماهشهر در مجلس در پایان یادآورشد: در جلسات متعددی که در حوزه صنعت در شهرستان و در سطح کشوربرگزار کردیم؛ تاکید ویژه ای بر استفاده از ظرفیت های علمی واحد شدکه در صورت تحقق بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی