کد خبر : 6959

طی نامه‌ای صورت گرفت

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، طی نامه‌ای از طیبه مخبر که به عنوان اولین داوطلب زن واکسن کرونای ایرانی را دریافت کرده است، قدردانی کرد.

  حسینعلی شهریاری دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور و رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای از طیبه مخبر که به عنوان اولین داوطلب زن واکسن کرونای ایرانی را دریافت کرده است، قدردانی کرد.

متن نامه وی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و ما تفعلوا من خیر یعلمه الله

آنچه از کارهای خیر انجام دهید خدا می‌داند.

سلام علیکم

فرهیخته گرامی: سرکار خانم طیبه مخبر

حضور زنان با تاسی به حضرت زهرا(س) با حفظ شئونات اسلامی حضور پررنگی در عرصه‌های مختلف داشته که زمینه پیشرفت و کرامت بخشی آنان در جامعه از برکات بزرگ انقلاب اسلامی ایران است. هر جا که احساس کنند که حضورشان لازم است به زیباترین وجه ممکن نقش‌آفرینی می‌کنند.

اینک در پرتو الطاف الهی و با همت و پشتکار والای دانشمندان و محققان ایرانی در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با نام«کُوو ایران برکت» در آغاز فاز نخست آزمایش واکسن ایرانی کرونا، بعنوان اولین زن داوطلب جهت دریافت این واکسن با احساس تکلیف و ایمان قلبی نسبت به دستاوردهای علمی دانشمندان ایرانی پیشگام بوده‌اید، در کمال مفاخره ومباهات از اقدام ارزنده شما بانوی فرهیخته تقدیر و تشکر بعمل می‌آید.

از درگاه حضرت سبحان، تداوم تعالی، سعادت، سیادت و توفیقات روز افزون سرکار عالی را در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) مسئلت می‌نمایم.

دکتر حسینعلی شهریاری

دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی