کد خبر : 6796

بابایی کارنامی خبر داد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از تبصره ۱۸ لایحه بودجه سال ۱۴۰۰به عنوان مهمترین ردیف بررسی شده در این کمیسیون یاد کرد که اجرای این مصوبه به ایجاد ۶۰۰ هزار اشتغال در کشور منتهی خواهد شد .

علی بابایی کارنامی ، در بیان دستورکار نشست امروز (سه‌شنبه دوم دی ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست بندهای الف و ب تبصره ۱۸ لایحه بودجه سال ۱۴۰۰مورد بررسی قرار گرفت که مهمترین ردیفی بود که در این کمیسیون مطرح شد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس مفاد تبصره 18 لایحه بودجه، یارانه در طول تعطیلات به پروژه‌ها و طرح‌هایی که دولت در سال‌های 97، 98 و 99 هدفگذاری کرده بود و 600 هزار اشتغال ایجاد می‌کرد تعلق می‌گیرد و در صورتی که این طرح‌ها در سال 1400 افتتاح شوند بیش از 600 هزار اشتغال در کل کشور ایجاد خواهند شد.

تعیین مبلغ 1400 میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های حوزه ارتباطات

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: در این نشست بند ب تبصره 18 لایحه بودجه نیز مورد بررسی قرار گرفت و مصوب شد که مبلغ 1400 میلیارد ریال به عنوان یارانه برای اعطای تسهیلاتی جهت اجرای طرح‌هایی در حوزه ارتباطات با معرفی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کل کشور تخصیص داده شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی