کد خبر : 6738

پورابراهیمی ضمن تبریک روز پرستار؛

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز پرستار، گفت: بزرگترین و مهمترین رسالت در حوزه سلامت کشور، بهداشت و درمان بر دوش پرستاران است.

 محمدرضا پور ابراهیمی داورانی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب سلام‌الله علیها، روز پرستار را تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شغل پرستاری در دین مبین اسلام مورد احترام ویژه‌ای قرار دارد و به همین دلیل سالروز ولادت حضرت زینب (ص) به این عنوان نامگذاری شده است. بزرگترین و مهمترین رسالت در حوزه سلامت کشور و بهداشت و درمان بر دوش پرستاران است.

نام شریف پرستار، همواره یادآورِ خیر و خدمت و شایسته‌ی احترام بود و در ایام تلخ کامی شیوع ویروس کرونا، مجاهدت و فداکاری پرستاران گرانقدر همگان را به تحسین و تکریم ِ دوچندان واداشت.

بدون شک پرستاران و دیگر کارکنان حوزه درمان که از نخستین روزهای حضور ویروس کووید-19 به طور مستقیم با این دشمن ناشناس، نادیدنی و خطرناک  مواجه شدند، برای همیشه تاریخ، اسطوره های ایثار و افتخار باقی خواهند ماند و اجرشان در پیشگاه خداوند قادر متعال محفوظ و در حافظه تاریخی ملّت بزرگ و فهیم ایران ماندگار می ماند.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) به محضر تمامی پرستاران و سفیران سلامت کشور؛ بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش‌های ارزنده این قشر ابراز نموده، توفیق و ارتقای روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش کشور به ویژه پرستاران شهرستان‌های کرمان و راور را ازدرگاه خداوند متعال مسئلت دارم./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی